All Products
Contact Person :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
Keywords [ garden solar lights ] match 82 Products.
3.2V 50AH Lithium iron phosphate battery Integrated Solar led Street Light 50w 60w 80w 100w 120w
| Product Name: | Category C Integrated Solar Street Light |
|---|---|
| Phosphate Battery: | 3.2V-50AH |
| Light Source: | 7000lm |
LED Solar Street Light High Lumen Colorful 5 Years Warranty
| CCT: | 4000K |
|---|---|
| Light Source: | Neon Bulbs |
| Ip Rating: | IP 68 |
Fluorescent LED Solar Street Light 90w IP65 Aluminium
| Light Source: | Fluorescent |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Lamp Luminous Flux(lm): | 135lm-160lm/W |
15-40w Smart Solar Led Street Light Road Light Solar Road Lamp
| Material: | High-quality Steel |
|---|---|
| Color: | White,Black,red,green And So On. |
| Lumen: | 150 Im/W |
NEW Functional Integrated Human Body Induction Solar Street Light led Light / Time Control
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Item Type: | Street Lights |
Light Trail Version Monocrystalline Conventional solar led street light street lamp integrated solar street light
| Light Source: | Led |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Input Voltage(v): | DC12V |
Waterproof led Solar Street Light Commercial Cct 6000k 400w 500w 600w
| Material: | High-quality Steel |
|---|---|
| Color: | White,Black,red,green And So On. |
| Advantage: | Semiconductor Chip Luminescence Lasting Lighting Time |
160lm/W 5 Years Warranty Solar Lawn Lamp courtyard lighting With Functional Ornament Effect LED courtyard light
| Product Name: | Solar Lawn Lamp Series |
|---|---|
| LUMEN: | 160lm/w |
| Color: | White,Red,Blue,Green,Golden And Black |
Flower design Led Pole 20w LED street Lights Outdoor Fixtures Aluminium 100-240V
| Lamp Efficiency: | >92% |
|---|---|
| CCT: | 3000-4500K |
| Material: | Iron And Aluminium Customizable |
400w 300 Watt 250w Solar Street Light Waterproof Beautiful and elegant design of solar garden lights
| Material: | High-quality Steel |
|---|---|
| Color: | White,Black,red,green And So On. |
| Advantage: | No Filament, No Glass Bubble, Not Afraid Of Vibration |

