All Products
Contact Person :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
Keywords [ garden solar lights ] match 82 Products.
20 Watt 15w 18w Remote Led Solar Street Lights All In One Multifunctional Garden
| Brand: | Coursertech |
|---|---|
| Advantage: | Rain Can Work Continuously |
| Lumen: | 150 Im/W |
50w 60w 80w 100 Watt Integrated Solar Street Light For Home all in one Led Solar Integrated Lamp 135lm/w
| Material: | Iron And Aluminium |
|---|---|
| Frequency Range: | 50-60Hz |
| Lamp Efficiency: | >92% |
40-80W 80W-150W Led Solar Street Lights All In One Ip67 IP65
| Material: | Iron And Aluminium |
|---|---|
| Frequency Range: | 50-60Hz |
| Lamp Efficiency: | >92% |
Highway Integrated All In One Solar Led Street Light 30w 40w
| Material: | Iron And Aluminium |
|---|---|
| Frequency Range: | 50-60Hz |
| Lamp Efficiency: | >92% |
200ah 100ah Deep Cycle Solar Battery 12V
| Material: | Lithium Iron Phosphate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Storage: | 3-6months |
12v 65ah 55ah Solar Power Battery Box Kit battery pack packer
| Material: | Lithium Iron Phosphate |
|---|---|
| Brand: | Coursertech |
| Capacity: | 10AH-200AH |
12v Solar Battery Storage Box Container battery pack packer
| Material: | Lithium Iron Phosphate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Smart Control: | Expandable Infrared Human Body Sensing Energy Saving Control, Sound Control, Remote Communication Control Function |
Road Smart IP65 Solar Street Light Save Erengy Steel light pole LED solar street light
| Material: | High-quality Steel |
|---|---|
| Color: | White,Black,red,green And So On. |
| Lumen: | 150 Im/W |
6M 7M 8M 10M Solar Street Lamp For New Rural Construction Road
| Power Factor: | 0.95 |
|---|---|
| Standard: | IP 65 |
| Medel: | Double Headed |
Road Smart Solar Street Light 300w 40w 50 Watt 60 Watt 80w led solar street lights
| Material: | High-quality Steel |
|---|---|
| Color: | White,Black,red,green And So On. |
| Lumen: | 150 Im/W |

